چاپ مقاله

 چاپ مقاله در کالج مدیریت به عنوان یکی از سایت های تخصصی رشته مدیریت به خدماتش اضافه شده است. این خدمات شامل: چاپ مقاله و پذیرش می باشد. انجام مقاله isi ، انجام مقاله isc ، پذیرش مقاله علمی پژوهشی می باشد. پذیرش مقاله در کمترین زمان و بصورت کاملا تخصصی است. تخصص ما در رشته مدیریت است ولی در بعضی از رشته های علوم انسانی نیز فعالیت جانبی داریم. تمامی مجلات باید دارای تاییدیه وزارت علوم و تحقیقات ایران باشند و اصطلاحا در بلک لیست نباشند.

isi چاپ مقاله

چاپ مقاله در ژورنالهای بین المللی دارای ایندکس های معتبر در ایران و کشورهای دیگر اعم از ژورنال های isi، ژورنال های jcr، ژورنال های Scopus، ژورنال های isc،  چاپ مقاله علمی پژوهشی در این مرکز انجام می پذیرد. معمولا تا جاییکه امکان داشته باشد رایزنی هایی با سردبیرهای مجله ها جهت اخذ اکسپت مقاله یا همان پذیرش مقاله فوری در مجلات isi و isc انجام می شود و می توان برای اخذ اکسپت مقاله isi، اکسپت مقاله jcr، اکسپت مقاله Scopus، اکسپت مقاله isc، اکسپت مقاله pubmed چنین رویه ای را پیش گرفت. لازم به ذكر است کالج مدیریت با همکاری تیم خود که از پژوهشگران بنام هستند.بهترین و به روز ترین موضوعات را جهت انجام مقاله به دانشجویان پیشنهاد می دهد. و بطور کامل نگارش مقاله و استخراج مقاله از پایان نامه را ارائه می دهد. ما در کالج مدیریت تلاشمان بر این است که چاپ مقالات isi را در کوتاهترین زمان با حداقل هزینه انجام داده و چاپ مقاله isi تضمینی را انجام بدهیم. در این مرکز ترجمه مقاله isi با قیمت مناسب و فوری صورت می پذیرد.

چاپ مقاله

چاپ مقاله

چاپ مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله برای مجلات علمی پژوهشی همواره نیازمند دانش در زمینه آن مقاله است. مقالات علمی پژوهشی با رویکرد کابردی هستند. ابن مقالات معمولا بعد از انجام پایان نامه مدیریت از آن استخراج می شوند. و برای مصاحبه دکتری نیز از امتیاز بالایی برخوردار هستند. این مجلات معمولا مورد تایید وزارت علوم هستند و برای دفاع از پایان نامه نیز نمره کامل را در قسمت مقاله دارند. دانشگاه های مختلف معمولا  از  این مجلات علمی پژوهشی دارند. در رشته مدیریت نیز مجلات فراوان در رشته گرایش های مختلف وجود دارد.