خانه / اخبار جهان / هشدار استاندار توکیو درباره جدی شدن شرایط مقابله با کرونا- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

هشدار استاندار توکیو درباره جدی شدن شرایط مقابله با کرونا- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از ان اچ کی، استاندار توکیو می گوید در مقابله با ویروس کرونا جهت جلوگیری از گسترش افزایش انفجاری ابتلا به این ویروس این شهر در یک مرحله بحرانی قرار دارد و شرایط جدی تر می شود.

کوئیکه یوریکو، استاندار توکیو روز جمعه در یک کنفرانس خبری این برآورد را انجام داد. خانم کوئیکه گفت مردم باید از محیط های بسته و شلوغ و تماس های نزدیک اجتناب کنند.

استاندار توکیو بار دیگر از مردم خواست تا طی روزهای شنبه و یکشنبه در منازل خود باقی بمانند و بطور جدی در نظر بگیرند که آیا واقعا بیرون رفتن از خانه ضروری است یا خیر.

خانم استاندار گفت بیرون رفتن برای خرید مواد غذایی مانعی ندارد و او آگاه است که بعضی ها باید به بیمارستان ها مراجعه کنند و یا برای خرید دارو از خانه خارج شوند.

دولت مرکزی ژاپن قرار است اوایل این هفته یک بسته اقتصادی اضطراری برای مقابله با پیامد های شیوع این ویروس تهیه کند.

کوئیکه گفت دولت کلانشهر توکیو در اواسط ماه آوریل بسته خود را که شامل اقدامات جسورانه اقتصادی و اقداماتی برای تقویت توانایی های پزشکی است را اعلام خواهد کرد.

او گفت این بسته باید بزرگترین بسته تا کنون باشد و کلانشهر توکیو مصمم است تا با حمایت ساکنان تمامی تلاش خود را بکار گیرد تا این مرحله بحرانی را پشت سر گذاشت.

انتهای پیام/Source link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

با پرخاش به «دلالان» ماسک رایگان نمی شود

ساعت 24 – دکتر موسی غنی‌نژاد اقتصاددان نادار ایرانی و مدافع ناب وخستگی ناپذیر اقتصاد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *