/ در پایان نامه / توسط
آخرین زمان ویرایش:

سایت emerald را بهتر بشناسیم!

سایت Emerald در سال ۱۹۶۷ تاسیس شد. Emerald نام جدید ناشر MCB University Press می باشد که یکی از معتبرترین ناشرین نشریات چاپی و الکترونیکی است. تعداد نشریات الکترونیکی: بیش از ۱۰۰ نشریه الکترونیکی

موضوع اصلی این سایت، مدیریت، کسب و کار و کتابداری و اطلاع رسانی به زبان انگلیسی می باشد که حدود ۱۰۰ نشریه الکترونیکی را در بر گرفته.

سایت emerald

سایت emerald

پوشش موضوعی این سایت: حسابداری؛ حسابرسی و اقتصاد؛ مدیریت اطلاع رسانی؛ توسعه و مدیریت مجموعه های کتابخانه ای؛ مدیریت کتابخانه ای؛ مدیریت تدارکات و زنجیره عرضه؛ بازاریابی؛ مدیریت عملیات و تولید؛ مدیریت پلیس؛ مدیریت بخش عمومی؛ مدیریت کیفیت؛ آموزش؛ محیط ساختمانی؛ پیگیری توسعه حرفه ای؛ آموزش؛ مهندسی و علوم مواد؛ مدیریت محیط ریست؛ غذا و تغذیه؛ مدیریت عمومی؛ مدیریت مراقبت های بهداشت و مدیریت منابع انسانی می باشد.

این مقاله را مطالعه کنید:کدام مقاله برای کدام ژورنال است!

مراحل دانلود فایل:

به سایت www.emerald.com مراجعه نمائید. پس از ورود به صفحه اصلی سایت، در قسمت سرج (شماره ۱) کلید واژه مربوطه را تایپ نمائید. به عنوان مثال در عکس زیر واژه diversification (تنوع بخشی) تایپ شده.

در بخش Browse Journals & Books، میتوانید نشریات و زمینه تحقیقاتی خود را انتخاب نمائید. به عنوان مثال در شکل فوق، موضوع مالی و حسابداری انتخاب شده است. (شماره ۲)

بعد از جستجو، در صفحه جدید لیست تمامی فایل های مربوطه نمایش داده خواهد شد که برای دانلود کافی است روی عنوان انتخابی کلیک نمائید تا فایل pdf در دسترستان قرار گیرد.

برای ورود به سایت، بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

www.emerald.com

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *