خانه / اخبار جهان / توضیح مربی تیم ملی از مراسم وزن کشی و قرعه کشی لیگ کاراته وان

توضیح مربی تیم ملی از مراسم وزن کشی و قرعه کشی لیگ کاراته وان


حسن روحانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی اعزامی خبرگزاری فارس از پاریس، در مورد مراسم وزن کشی ملی پوشان پیش از آغاز دومین مرحله لیگ کاراته وان در سال ۲۰۲۰ اظهار داشت: امروز صبح مراسم ثبت نام و وزن کشب مسابقات انجام شد. همه نفرات سر وزن بودند و هیچ گونه مشکلی وجود نداشت. پس از پایان مراسم وزن کشی ملی شان ریکاوری کردند. 

وی در پاسخ به این سوال که موضوع جلسه امروز چه بود، افزود: ساعتی پیش جلسه مربیان و مراسم قرعه کشی انجام شد. هشت نفر اول به ترتیب در چهار جدول به رقابت خواهند پرداخت. یک و هشت در یک جدول، دو و هفت در جدول بعدی، سه و شش در جدول بعدی و در نهایت چهار و پنج در یک جدول مبارزه خواهند کرد. مابقی کشورها به صورت قرعه کشی کامپیوتری در جداول قرار می‌گیرند. از مواردی که در مورد جلسه امروز مطرح شد و به آن می توانم اشاره کنم این است که هرکدام از بازیکنان اگر در طول مبارزات تجهیزات و لوازم تخصصی کاراته مشکل داشته باشد. کوچ از روی صندلی کوچ اخراج می شود.

مربی تیم ملی کاراته گفت: در واقع مقصر کوچ محسوب می‌شود که پیش از مبارزه لوازم و تجهیزات برعهده مربیان است و آنها چون چک نکرده اند با تصمیم داوری اخراج می شوند.

روحانی خاطرنشان کرد: مورد بعدی اینکه در این جلسه موضوعی مطرح شد مبنی بر اینکه به هر ورزشکار چهار عدد بک شماره (نامبر) داده می‌شود، این شماره لباس کاراته کاها تا پایان سال ۲۰۲۰ است. به همین دلیل ورزشکارها باید به شدت مراقب بک نامبرها باشند.

وی گفت: پنج نفر در بخش مردان و پنج نفر در بخش بانوان که نفر اول وزن خود هستند در این رقابت ها با لباسی که آرم طلایی روی شانه های خود دارند واردتاتامی خواهند شد.

سجادگنج زاده نیز به عنوان نماینده کاراته ایران در این رقابت ها با لباس طلایی وارد تاتامی می‌شود.
انتهای پیام/Source link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

موارد مشکوک به کرونا در کدام شهرها بوده اند/ نتایج آزمایشات

ساعت 24- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، نحوه مراقبت از افراد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *