خانه / اخبار جهان / تقاضای ۱۸سال زندان برای تُف‌کردن روی پیتزا!

تقاضای ۱۸سال زندان برای تُف‌کردن روی پیتزا!


ساعت24-دادستانی در ترکیه خواستار حداکثر ۱۸ سال زندان برای مردی شد که پیش از تحویل دادن پیتزا به مشتری روی آن تف کرده بود.

 به نقل از رسانه فارسی زبان؛ دادستانی در ترکیه خواستار حداکثر ۱۸ سال زندان برای مردی شد که پیش از تحویل دادن پیتزا به مشتری روی آن تف کرده بود.

دوربین‌های امنیتی محل سکونت مشتری، رفتار مرد جوان را ضبط کردند و در تصاویر دیده می‌شود که تحویل‌دهندهٔ پیتزا که «بُراق س.» نام دارد، درست پیش از تحویل دادن پیتزا به مشتری روی آن آب دهان انداخته و با موبایلش از این کار فیلم می‌گیرد. انگیزهٔ کار وی هنوز روشن نیست.


مسئول مجتمع مسکونی مذبور که در اسکی‌شهر ترکیه واقع شده، فیلم دوربین‌های امنیتی را می‌بیند و این موضوع را به مشتری پیتزا اطلاع می‌دهد و او نیز به دادگاه شکایت می‌برد.

متهم که در سال ۲۰۱۷ مرتکب این عمل شده، در مرحلهٔ نخست به جرم به خطر انداختن سلامت مشتری ۴۰۰۰ لیر جریمه شد و حالا دادستان پرونده با اتهام «مسموم کردن خوراک» در پی گرفتن حکم زندان طولانی مدت برای وی است.

تقاضای حداکثر ۱۸ سال زندان برای چنین اتهامی، حتی در نظام قضایی ترکیه که به سختگیری معروف است، به نظر بیش‌ از حد می‌آید چرا که برای مثال «عضویت در گروه تروریستی» نیز نهایتا ۱۵ سال زندان دارد.

برترین‌هاSource link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.

احتمالاً آدرس را اشتباه تایپ کرده‌اید. شما به طور خودکار به صفحهٔ اول هدایت خواهید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *