خانه / اخبار جهان / ایسنا – اجرای بی قیدو شرط فاصله گذاری اجتماعی مورد توجه قرار گیرد

ایسنا – اجرای بی قیدو شرط فاصله گذاری اجتماعی مورد توجه قرار گیرد


صاحب‌خبر –

محمدمهدی شهریاری امروز چهارشنبه ۲۰ فروردین در بیست و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا ضمن تبریک نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام از تلاش و همراهی این عزیزان در تامین امنیت بویژه در بحث مدیریت کرونا قدردانی کرد و گفت: به دنبال هشدارهای وزارت بهداشت مبنی بر نقش شرایط آب و هوایی در شیوع ویروس کرونا، استان نیز به مرحله هشدار رسیده است می طلبد مردم بیش از روزهای گذشته رعایت کنند.

وی افزود: بی توجهی بخشی از مردم به عدم رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی علاوه بر تشدید بحران، همه زحمت مدافعان سلامت را به باد می دهند.

شهریاری اجرای کامل و بی قید و شرط فاصله گذاری هوشمند را مورد توجه قرار داد و گفت: متاسفانه گزارشاتی مبنی بر بی توجهی به اجرای فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان ها می رسد که می طلبد فرمانداران بیش از پیش نسبت به پیگیری و رصد این موضوع اهتمام داشته باشند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه صنوف کم ریسک از ۲۳ فروردین با رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند اجتماعی شروع بکار می کنند، افزود: فعالیت صنوف پرریسک نیز تا ۳۱ فروردین تعطیل است و تا پیش از پایان این تاریخ در خصوص ادامه فعالیت آنان تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شهریاری با اشاره به اینکه فعالیتهای کشاورزی نباید تعطیل شود، افزود: به جهت اهمیت این موضوع در اقتصاد استان،  فعالیتهای کشاورزی باید با رعایت الزامات بهداشتی ادامه داشته باشد.

انتهای پیامSource link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مجوز دسترسی ندارید.

شما به این صفحه دسترسی ندارید. شما به طور خودکار به صفحهٔ اول هدایت خواهید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *