خانه / اخبار جهان / اقتصاد آنلاین – برنامه‌ای برای فروش صبا فولاد خلیج فارس وجود ندارد/ بیشتر واحدهای تولید فولاد دچار مشکل هستند

اقتصاد آنلاین – برنامه‌ای برای فروش صبا فولاد خلیج فارس وجود ندارد/ بیشتر واحدهای تولید فولاد دچار مشکل هستند


به گزارش اقتصادآنلاین، مرتضی یزدخواستی، درگفت و گو با اقتصاد آنلاین از طرح تولید ده میلیون تن تولید فولاد دراستان هرمزگان خبرداد و گفت: تفاهم نامه ای میان شرکت های فولاد هرمزگان، صبا فولاد خلیج فارس و گل گهر مبنی بر تولید و توزیع این ده میلیون تن امضا شده است.

وی ادامه داد: این طرح به دو شکل ادامه پیدا خواهد کرد؛ممکن است این شرکت ها ادغام شده و این ده میلیون تن را به کار بگیرند یا به صورت تکی باقی مانده و به صورت مشترک، شرکتی را برای توسعه و استفاده از این ده میلیون تن، تاسیس کنند.

مدیرعامل صبا فولادخلیج فارس افزود:صبا فولاد خلیج فارس  نیز به همکاری با این شرکت ها می پردازد و برنامه ای برای واگذاری این کارخانه وجود ندارد.

یزدخواستی در واکنش به کاهش تولید محصول در صبا فولاد خلیج فارس گفت: بیشتر واحدهای تولید فولاد دچار مشکل هستند اما تلاش می شود این مشکلات رفع شده و تولید ادامه یابد و وزارتخانه نیز درحال پیگیری برای رفع مشکلات است.

وی تصریح کرد: کارخانه صبافولاد خلیج فارس نیز به بررسی موانع می پردازد وتلاش خود را برای ادامه تولید به کار می گیرد.

اوگفت: مشکلاتی مانند مشکلات ارزی و صادرات در بیشتر مواقع در صنعت فولاد وجود دارند اما اگر زنجیره تولید داخلی تکمیل شود و توزیع مناسب و درستی نیز صورت بگیرد، می توان موانعی که بر سر راه این صنعت هستند را برطرف کرد.Source link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

هواپیمایی ماهان: پروازها به چین برای ارسال کمک‌های بشر دوستانه است

ساعت 24 -شرکت هواپیمایی ماهان اطلاع داد که پروازهای خود را به مقصد چین برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *