خانه / اخبار جهان / اقتصاد آنلاین – برنامه‌ای برای فروش صبا فولاد خلیج فارس وجود ندارد/ بیشتر واحدهای تولید فولاد دچار مشکل هستند

اقتصاد آنلاین – برنامه‌ای برای فروش صبا فولاد خلیج فارس وجود ندارد/ بیشتر واحدهای تولید فولاد دچار مشکل هستند


به گزارش اقتصادآنلاین، مرتضی یزدخواستی، درگفت و گو با اقتصاد آنلاین از طرح تولید ده میلیون تن تولید فولاد دراستان هرمزگان خبرداد و گفت: تفاهم نامه ای میان شرکت های فولاد هرمزگان، صبا فولاد خلیج فارس و گل گهر مبنی بر تولید و توزیع این ده میلیون تن امضا شده است.

وی ادامه داد: این طرح به دو شکل ادامه پیدا خواهد کرد؛ممکن است این شرکت ها ادغام شده و این ده میلیون تن را به کار بگیرند یا به صورت تکی باقی مانده و به صورت مشترک، شرکتی را برای توسعه و استفاده از این ده میلیون تن، تاسیس کنند.

مدیرعامل صبا فولادخلیج فارس افزود:صبا فولاد خلیج فارس  نیز به همکاری با این شرکت ها می پردازد و برنامه ای برای واگذاری این کارخانه وجود ندارد.

یزدخواستی در واکنش به کاهش تولید محصول در صبا فولاد خلیج فارس گفت: بیشتر واحدهای تولید فولاد دچار مشکل هستند اما تلاش می شود این مشکلات رفع شده و تولید ادامه یابد و وزارتخانه نیز درحال پیگیری برای رفع مشکلات است.

وی تصریح کرد: کارخانه صبافولاد خلیج فارس نیز به بررسی موانع می پردازد وتلاش خود را برای ادامه تولید به کار می گیرد.

اوگفت: مشکلاتی مانند مشکلات ارزی و صادرات در بیشتر مواقع در صنعت فولاد وجود دارند اما اگر زنجیره تولید داخلی تکمیل شود و توزیع مناسب و درستی نیز صورت بگیرد، می توان موانعی که بر سر راه این صنعت هستند را برطرف کرد.Source link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.

احتمالاً آدرس را اشتباه تایپ کرده‌اید. شما به طور خودکار به صفحهٔ اول هدایت خواهید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *