خانه / اخبار جهان / آخرین آمار تلفات سونامی کرونا در جهان عرب- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

آخرین آمار تلفات سونامی کرونا در جهان عرب- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، ویروس کرونا که از شهر ووهان چین به بیش از 150 کشور جهان منتقل شده است، به یک بیماری همه‌گیر جهانی تبدیل شده است که روز به روز قربانی می‌گیرد.

کشورهای عربی به ویژه مصر با وجود اتخاذ تدابیر شدید امنیتی، شاهد همه‌گیری این ویروس خطرناک هستند و تعداد تلفات آن در جهان عرب به شدت رو به افزایش است.

کشور مصر از جمله کشورهای جهان عرب است که بیشتر خطر سونامی کرونا را احساس می‌کند و در حال حاضر بیش از 500 فرد مبتلا به این ویروس در این کشور به سر می‌برند.

وزارت بهداشت مصر چهارشنبه شب در جدیدترین آمریکا مربوط به تلفات ویروس کرونا گزارش داد که با ثبت 54 مورد جدید طی 24 ساعت، تعداد مبتلایان به 516 نفر افزایش یافته است.

وزارت بهداشت مصر ضمن هشدار درباره افزایش چشمگیر مبتلایان به کرونا در روزهای آتی، تعداد قربانیان این کشور را 21 نفر اعلام کرد.

دولت قطر نیز اعلام کرد که 11 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز چهارشنبه به ثبت رسیده است تا تعداد مبتلایان به 537 نفر افزایش یابد.

در عراق نیز 30 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شدند و به گفته وزارت بهداشت این کشور، تعداد مبتلایان به 346 نفر رسیده است.

وزارت بهداشت عراق تاکید کرد که با مرگ دو نفر، تعداد مبتلایان به این ویروس به 29 نفر رسیده است.

وزارت بهداشت عربستان نیز در آخرین آمار خود از مرگ دومین فرد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر داد و اعلام کرد که 133 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در عربستان ثبت شد که با احتساب آنها شمار کل مبتلایان تا این لحظه به 900 نفر رسید.

در کشور لبنان نیز تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا به 5 نفر افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیامSource link

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.

احتمالاً آدرس را اشتباه تایپ کرده‌اید. شما به طور خودکار به صفحهٔ اول هدایت خواهید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *